Žena při venčení objevila 3 mláďata vačic na pozadí svého psa

Kuriozity

Přidal gregory77, dne 13. 09. 2019 ,  0x

Žena při venčení objevila 3 mláďata vačic na pozadí svého psa

Najít na zádech nezvaného hosta zní jako noční můra. Ale při venčení to může být i zábava, jak dokládají sdílené fotky na Facebooku z venčení.

Bez velkého překvapení si fotografie na Facebooku získaly mnoho komentujících, kteří tomuto zážitku nechtěli věřit.

Zajímavé je, že po sdílení fotografií a útěku - se po chvíli vačátka znovu vrátili! Další dvě vačice sledovali situaci pouze z zpovzdálí, přiblížit více se bály. Po chvíli se ale znovu vrátili a nyní na psa vyšplhalo mládě vačice jiné. Jestli tento vztah pes a divoká vačice bude nadále pokračovat, zatím není jisté.

Přestože si občas v médiích můžeme přečíst o tom, jak jsou vačice agresivní a nepřátelské, některé vačice jsou více než přátelské, a to nejen ty, které si odchováte doma.

Doporučujeme: Fenka adoptovala osiřelé vačice

Vačice jsou obecně zajímaví tvorové, samečky vačic dokonce dokáže zabít sex.

Při venčení si všimla, že je na pozadí jejího psa nezvaný host


Jak se po chvíli ukázalo, byla to samice vačice


Jakmile vačice utekla, po minutě se znovu vrátila!


„Je to neuvěřitelné! Stalo se to podruhé! Po chvilce se vrátili a terorizují nás. Ale popravdě, nikomu z nás to nevadí!“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!