Žena byla v šoku, když jí právě adoptovaná fenka porodila do náručí 11 štěňat

Zábavná videa a obrázky

Přidal norfi, dne 7. 07. 2020 ,  0x


Když fenka pitbula Grayce začala s porodem, zrovna jí adoptovala nová majitelka, štěňata jí vrhla přímo do klína… „Stále si myslím, že je díky předešlému majiteli nejistá a pod stresem“, říká nynější majitelka Grayce, Doyle. „Jednoduše potřebuje někoho, kdo se o ní bude starat a milovat jí“, dodává.

Doyle si myslí, že u minulého majitelka byla Grayce velmi zanedbaná. Doyle v minulosti adoptovala postupem času přes 100 psů, které odebrala od majitelů, které o ně nejevili dostatečný zájem. „My jsme jejich hlas, my je musíme chránit“, takhle zní její motto.

„Z Grayce jsem stále v šoku. Jsem velmi polichocená, že si mě tak rychle vybrala, že ve mně vkládá tu důvěru... Štěňata mi vrhla přímo do klína...“

Když Grayce (právě adoptovaná fenka pitbula) porodila 11 štěňat, všechny vrhla nové majitelce přímo do klína, jednu po druhé

„Jsem šťastná, že si mě vybrala a takto mi důvěřuje.“
„Myslím si, že si jako nová mamka cítí stále nejistě.“

„Jednoduše potřebuje někoho, v kom bude mít oporu.“

„Stále jsem zaskočená její důvěrou a láskou!“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!