Zaměstnankyně rychlého občerstvení fotí psí mazlíčky projíždějící kolem drive-thru okénka, jejich výrazy mluví za vše

Zábavná videa a obrázky

Přidal RadDob, dne 6. 01. 2018 ,  0x

Zaměstnankyně rychlého občerstvení fotí psí mazlíčky projíždějící kolem drive-thru okénka, jejich výrazy mluví za vše

Myslíte si, že práce ve fast foodu je otrava? Určitě by s vámi nesouhlasila Natasha Jones, která pracuje v drive-thru okénku na Wickham Road ve městě Melbourne ve státě Florida. Většina jejích zákazníků jsou totiž chlupatí, roztomilý a nejraději byste s nimi strávili celý den v parku.

Místo spropitného vřelý psí úsměv

Jako kažý, i Natasha si ráda zpříjemní pracovní dobu. V Einstein Bros. Bagels nastoupila v listopadu. Během jednoho měsíce si stačila všimnout vysoké návštěvnosti psích mazlíčků a od prosince je začala také fotografovat. Co pejsek, to nová fotka. Jejich výrazy se jí zdály tak roztomilé, že by byla obrovská škoda se o ně nepodělit s ostatními na internetu.

„Ty, na které dosáhnu, si i pohladím, ale bohužel větišnou stojí v ceště obrubník," říká Natasha.

V tuto chvíli na její práci žárlí celý internet, protože škála psích kamarádů je velice rozmanitá, od malých čivav až po německé ovčáky. Ovšem pokud se domníváte, že to celé je pouze náhoda, nemáte až tak úplně pravdu, protože Einstein Bros. Bagels nabízí speciální psí bagely s příchutí hovězího masa. A kdo tyto "mňamky" ocení nejvíce? Štěnata. To je, jak říká Natasha, ta nejlepší část této práce.

Každé štěne ode mě dostane jeden psí bagel zdarma," přiznává.

Kdo potřebuje spropitné, když může dostat vřelý psí úsměv... Sjeďte níže a prohlédněte si ty milé tváře, které má tu čest Natasha obsluhovat!

Instagram

9

8

7

6

5

4

3

3

2

 


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!