Zachytila jsem neobvyklé přátelství mezi mým psem a kachnou (15+ obrázků)

Zábavná videa a obrázky

Přidal jojoj, dne 12. 06. 2019 ,  0x

Zachytila jsem neobvyklé přátelství mezi mým psem a kachnou (15+ obrázků)

Pamatujete si ještě na příběh huskyho a kachny (více zde)? Dovolíme si tvrdit, že následující zážitky jsou ještě více zajímavější.

„Jmenuji se Nataša, je mi 18 let a jednou v budoucnu bych se chtěl živit fotografováním.“

Ráda kombinuji moje dva největší zájmy, jde o zvířata a fotografování. Moje nejnovější foto-série je o mém psovi a kachně. Pes se jmenuje Vendetta, je to fenka německého ovčáka. Je to strašně přátelský pes, a to nejen k lidem, ale i ke všem druhům zvířat.

Kachnu, kterou můžete vidět níže na obrázcích jsme potkali v roce 2018 u jezera. Vendetta ji od první chvíle začala pronásledovat, samozřejmě, kachně se to z počátku vůbec nelíbilo… Na místo jsme se vrátili několikrát a po vcelku krátkém čase se spřátelili.

Ač se vám to nemusí zdát, mají toho spolu hodně společného. Obě milují vodu a obě jsou ke všem přátelské. Tahle série fotografií je pro mě důležitá především díky tomu, že bych ráda ukázala kachny i z jiného úhlu. Aby je lidé neviděli jen jako porci jídla. Moji tvorbu můžete mimo jiné sledovat na Instagramu.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!