Zachránila a ujala se psa, ale po pár týdnech zjistila, že je to liška

Kuriozity

Přidal jumanjiii, dne 16. 11. 2016 ,  0x


Ema se ujala opuštěného mláděte lišky. Po 7 měsících se podělila s veřejností, že žila v domnění, že jde o psa. Liška ovšem vrtí ocasem, když má radost, hraje si s ostatními psy, zabaví se hračkami pro psy, spí ve psí boudě, chodí na vodítku jako pes atd.

Pro Emu není starostlivost o lišku nic mimořádného, ještě před tím již vlastnila skunka a mývala. Nedávno jsme Vám přinesli článek o psovi, který se začal starat o mládě lišky jako o vlastní štěně. Lišky jsou známé jako škodná, sobecká a nevěrná zvířata, ale dle těchto příběhů lze správným přístupem vychovat, resp. domestikovat i lišku s podobným výsledkem jako u psa.

Podívejte se na vyjádření Emy

Toda se ujala, když mu byly 4 měsíce

Nyní mu je 11 měsíců a chová se přesně jako pes

„Vrtí ocasem, když mu chci dát pamlsek a lehá si na záda, abych ho drbala na bříšku.“

„Snaží se dělat všechno stejně tak, jak to vidí u psů. Ale musím ho mít neustále na vodítku, protože je hluchý. Nemůžu si ho nijak přivolat.“

„Skamarádil se s mými psy, pořád si s nimi chce hrát.“

„Pořád si zvyká na nové věci. Každý den ho představuji novým lidem. Všichni jsou z něj nadšeni.“

„Byli jsme na návštěvě ve školce. Děti ho nechtěli přestat hladit, když jsem ho držela v náručí.“

Další videa sledujte -ZDE-


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!