Zachráněný pejsek z ulice ihned začal olizovat své zachránce

Smutný pes

Přidal gg, dne 17. 01. 2020 ,  0x

Zachráněný pejsek z ulice ihned začal olizovat své zachránce

Když jsem minulý týden jel pro přítelkyni, abych ji vyzvedl z práce, ještě jsme vůbec nevěděli, že se nám život otočí vzhůru nohama.

Cestou domů přímo naproti nám jsme něco viděli. Nejdříve jsme si mysleli, že je to raněná srnka, kterou srazilo auto. Připravil jsem se na nejhorší - byl jsem odhodlaný zastavit její utrpení...

Jakmile jsme se blížili, poznali jsme, že jde o vyhladovělého psa. Večer, při bližším seznámení a prozření, že jde o fenku, jsme ji pojmenovali Sára.


Nevíte, co máte čekat

Když jde o cizí psi, musíte být nedůvěřivý a čekat, že mohou být agresivní. To ale nebyl případ Sáry, když zjistila, že ji nechceme ublížit, začala nám olizovat obličeje.


V autě dala manželce tlapky kolem ramen a bylo jasné, že bude náš nový člen rodiny...


K nám si získala důvěru velmi rychle

Je zajímavé, že nám dvěma začala věřit během jedné nebo dvou minut. K ostatním lidem je ale velmi ostražitá. Nikomu jen tak nezačne důvěřovat. Díky tomu jsme odvolali i pár naplánovaných návštěv. Celý náš svět se teď točí kolem Sáry. A hlavně kolem její váhy - aby pomalu nabrala to, co jí chybí.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!