Výzkum: Lidé pusinkují své psy častěji než své partnery

Kuriozity

Přidal frofof, dne 19. 08. 2019 ,  0x

Výzkum: Lidé pusinkují své psy častěji než své partnery

Jakou láskou a věrností nás psy už tisíce let zasvěcují, není pochyb, že jde o nejúžasnější tvory na naší planetě.

To poslední, co jim můžeme nabídnout, je alespoň z části jim navrátit tu hodnotu, kterou nám přináší. A my to děláme.


Studii si zaplatila společnost Riley Organic, která oslovila tisíce pejskařů. Ze závěrů studie vyplývá, že 52 % majitelů psů dává pusu svému psovi častěji než svému partnerovi, pokud nějakého mají.


S průzkumem pomáhal portál people.com, který se na nápadu tohoto výzkumu spolupodílel. Výzkum probíhal na území všech státu v Americe. Ovšem, jak víme, Evropané jsou ještě většími pejskaři, takže pokud by obdobný výzkum proběhli například v České republice, je více než pravděpodobné, že by čísla mluvila ještě více ve prospěch našich nejlepších přátel.


Z průzkumu vyšel ještě zajímavější fakt (který se ovšem na titulku rozhodně nehodí), totožný procentuální počet respondentů totiž uvedl, že se lépe vyspí po boku svého psa než někoho jiného.


Průzkum mimo jiné i přinesl číslovku 94 %, právě tolik lidí odpovědělo na otázku: „Co si myslí o vztahu se svým psem.“, že pes je jejich nejlepší přítel.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!