Vycvičila psa na kouzla Harryho Pottera. Tohle je ten nejroztomilejší absolvent Bradavic!

Zábavná videa a obrázky

Přidal lulku, dne 30. 01. 2019 ,  0x


Výcvik psa může být, co se týče konkrétních povelů, opravdovým oříškem. Každý pes je individuální a každému dělá problém jiný úkol. Hlavní je, když celý psí trénink bere pes, ale i páníček, jako zábavu.

Díky tomu, že jsou již určité hlasové povely obecně známé (sedni, lehni, zůstaň, ke mně…), pes (pokud nepodléhá speciálnímu výcviku) uposlechne daný povel od kohokoliv, ať už jde o páníčka, náhodného kolemjdoucího nebo zloděje. Mnozí pejskaři se proti tomu brání po svém - dávají svému psovi povely v němčině, angličtině nebo de facto vymyslí vlastní jazyk, který znají pouze oni (a jejich pes).

Anna vymyslela svůj originální postup - povely zadává ve stylu Harry Pottera, tedy vlastně smyšlených slov - kouzel, které se vyskytly v bestselleru od JK Rowling.


„Harry Potter je moje všechno, jeho příběh mě úplně pohltil. Díky němu jsem se dala na herectví, našla nové přátele. A hlavně - můj pes se jmenuje Remus (postava z Harryho P., pozn.). Takže na jaké hlasové povely učit svého psa, to už bylo předem určené,“ vysvětluje Anna. 

Podívejte se na video

Obrázky Remuse


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!