Vycvičila psa na kouzla Harryho Pottera. Tohle je ten nejroztomilejší absolvent Bradavic!

Zábavná videa a obrázky

Přidal lulku, dne 30. 01. 2019,  0x


Výcvik psa může být, co se týče konkrétních povelů, opravdovým oříškem. Každý pes je individuální a každému dělá problém jiný úkol. Hlavní je, když celý psí trénink bere pes, ale i páníček, jako zábavu.

Díky tomu, že jsou již určité hlasové povely obecně známé (sedni, lehni, zůstaň, ke mně…), pes (pokud nepodléhá speciálnímu výcviku) uposlechne daný povel od kohokoliv, ať už jde o páníčka, náhodného kolemjdoucího nebo zloděje. Mnozí pejskaři se proti tomu brání po svém - dávají svému psovi povely v němčině, angličtině nebo de facto vymyslí vlastní jazyk, který znají pouze oni (a jejich pes).

Anna vymyslela svůj originální postup - povely zadává ve stylu Harry Pottera, tedy vlastně smyšlených slov - kouzel, které se vyskytly v bestselleru od JK Rowling.


„Harry Potter je moje všechno, jeho příběh mě úplně pohltil. Díky němu jsem se dala na herectví, našla nové přátele. A hlavně - můj pes se jmenuje Remus (postava z Harryho P., pozn.). Takže na jaké hlasové povely učit svého psa, to už bylo předem určené,“ vysvětluje Anna. 

Podívejte se na video

Obrázky Remuse


Další článek

Udělejte si radost originálním tričkem od Psí úsměv

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky moc