Vnučka učila svého dědu, jak udělat selfie. To ale netušila, že se z něj stane internetový král

Zábavná videa a obrázky

Přidal glolik, dne 11. 11. 2017 ,  0x

Vnučka učila svého dědu, jak udělat selfie. To ale netušila, že se z něj stane internetový král

Existuje snad něco roztomilejšího než zástupce starší generace, který se snaží porozumět a používat moderní technologie? Snaha udělat ten nejlepší snímek tohoto pána z Rakouska proslavila, a to doslova.

Jeho sérii fotografií sdílely, především v Americe, na Facebooku stovky tisíc lidí a desítky tisíc lidí daly na jeho nově založené stránce „To se mi líbí.“ Ovšem své popularity se zalekl a stránku smazal… Ale v té době se již jeho fotografie šířila na dalších desítkách né-li stovkách dalších stránek. Jak později sám uvedl, později svého rozhodnutí litoval a stránku si měl ponechat.

„Všechno začalo na můj popud. Popravdě jsme si s dědovým prvním selfie užili mnoho zábavy“, vysvětluje vnučka. A co udělá selfie dokonalým? Přeci parťák, nejlepší přítel.

selfie, border kolie, border colie, děda, fotografie, focení, selfie, obrázky, fotky, selfi, příbeh 1

selfie, border kolie, border colie, děda, fotografie, focení, selfie, obrázky, fotky, selfi, příbeh 2

selfie, border kolie, border colie, děda, fotografie, focení, selfie, obrázky, fotky, selfi, příbeh 3


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!