Veterinář odhalil, co se děje se psy před jejich smrtí. Tohle jsme nečekali...

Smutný pes

Přidal terez, dne 26. 07. 2019 ,  0x

Veterinář odhalil, co se děje se psy před jejich smrtí. Tohle jsme nečekali...

Život s domácími mazlíčky je sice mnohem veselejší, ale bohužel přináší také nevyhnutelné smutné okamžiky. Jedním z těchto okamžiků je právě smrt našich zvířecích kamarádů. Většina lidí se tuto myšlenku samozřejmě snaží co nejvíce oddálit - i tak je to ale nevyhnutelné...

Toto téma je samozřejmě těžké nejen pro majitele domácích mazlíčků. O tom se mohla přesvědčit milovnice zvířat jménem Jessi. Zeptala se svého veterináře, co je nejtěžší na jeho práci, a jeho odpověď, kterou následně zveřejnila na Twitteru, zlomila srdce nejen jí, ale také dalším 140 000 lidem, kteří na příspěvek reagovali.

"Já mám pouze jedno zvířátko, a to je černobílý kocour jménem Rick. Je sice drobnější, ale to plně vynahrazuje svou osobností. Asi rok a půl zpátky jsem ho musela vzít k veterináři, protože málem zemřel na infekci močových cest. Ten musel provést akutní operaci, která ale bohužel mohla jako vedlejší účinek způsobit další časté infekce. Operace se sice podařila, ale Rick teď trpí infekcemi až 2x měsíčně. Sice kvůli nim není v bolestech, ale u veterináře jsme neustále."

Právě tento šokující zážitek donutil Jessi přemýšlet i nad potenciální smrtí jejího domácího mazlíčka. Jednoho dne mu totiž určitě bude muset dát sbohem.

"Někteří domácí mazlíčci mohou být v našem životě jen krátce, ale musíme si uvědomit, že my jsme pro ně celý jejich život. Jsou s námi v dobrém i ve špatném, vždy nás rádi vidí, když se vrátíme domů. Prosím, myslete na to, když přijde čas uspat vašeho mazlíčka."

Podívejte se dál, abyste se dozvěděli, co se Jessi od svého veterináře dozvěděla.

P. S.: Jessi dodává, že to nesdílela kvůli tomu, aby někoho obviňovala. Chtěla jen sdílet názor jednoho veterináře a poukázat tak na tyto zkušenosti, nad kterými bychom se my všichni měli zamyslet.

Na to, že jednou budeme muset nechat naše mazlíčky odejít, se nám ani nechce myslet.


Jeden z veterinářů sdílel srdcervoucí pravdu, a každý majitel domácích mazlíčků by si to měl přečíst.


Vyjádřila se k tomu i veterinární ordinace v Hillcrestu.


Všichni jsou zdrceni.


Veterináři mají ale jiný názor.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!