Velké psí trdlo pokazilo agility tím nejkrásnějším způsobem

Zábavná videa a obrázky

Přidal lulku, dne 18. 03. 2019 ,  0x


Kratu, adoptovaný kříženec s majitelkou, která ho upřímně miluje a chce mu poskytnou zábavu a činnost, která bude bavit oba dva. Navzdory tomu, že pro nejlepší výkony dělá maximum, na tréninku vše funguje jak má, jakmile se jde „na ostro“, všechno naučené jde stranou. Minulý rok se společně zúčastnili soutěže Agility Crufts, jak to dopadlo, se můžete podívat na videu níže.Předvedl nejhorší výkon, ale získal si srdce všech diváků


Pes Kratu se po tomto výkonu stal menší celebritou. Jeho majitelka porážku a neúspěch vzala čestně a samo sobě slíbila, že budou více trénovat a zaměří se na to, aby byly výkony na tréninku a na soutěži srovnatelné.
Studovali a trénovali opravdu pilně, minimálně 4 týdny v týdnu dojížděli na tréninky a ve volném času trénovali základní poslušnost. Na shodnou soutěž v agility se vydali i tento rok - a jak to dopadlo?
Přestože šlo o opakovaný neúspěch, všichni diváci si nejvíce zapamatují právě jeho výkon. Majitelka s Kratu to nevzdávají a na soutěž pravděpodobně dorazí i následující rok. Nezbývá, než jim držet tlapky.„Líbí se mi jeho reakce, jak to na ostro zaběhl“, říká paní Swanová, majitelka Kratu. „Jedno máme společné, baví nás to a užili jsme si to.“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!