V Itálii pohřešovali dvě mladé dívky, pak ale zjistili, že o ně bylo skvěle postaráno…

Kuriozity

Přidal perimi3, dne 20. 05. 2018 ,  0x

V Itálii pohřešovali dvě mladé dívky, pak ale zjistili, že o ně bylo skvěle postaráno…

Tento týden se v Itálii ztratila čtyřletá dvojčata Adele a Elisabetta. Obě dívky byly společně se svými rodiči na výletě, pak ale beze stopy zmizely... Do pár hodin tuto událost sdílel nejen celý Facebook Itálie, ale také veškerá média. Díky tomu po nich široká veřejnost vytrvale pátrala. Ovšem již se začínalo stmívat a obavy o osud dívek rostly.

Rozsáhlé pátrání

V jedenáct hodin večer se do pátrání vložili dva místní obyvatelé. Nasedli do svých aut a začali pečlivě projíždět nejbližší okolí, což nebylo vůbec jednoduché. Ve městě se totiž tvořily zácpy, protože nebyli jediní, kdo se zmizelá dvojčata snažil najít...


Nakonec z auta vystoupili a začali pěšky pročesávat les. Nedaleko od auta se setkali s neznámým mužem, který se rovněž snažil pohřešované dívky najít. Společně vkročili do lesa.

„Šli jsme pomalu a pořád jsme na ně volali, ale nikdo se neozýval...,“ napsal jeden z mužů na sociální sítě.

Šťastný konec

Nakonec se dostali až k malé budově. Doufali, že se dívky ukryly uvnitř, ale budova byla bohužel prázdná. Nepřestávali tedy hledat. Po hodinách pátrání se jim konečně dostalo odpovědi na jejich volání.


„Jsme tady! Máme hlad! Pojďte sem!“

Muži se vydali za hlasem. Zády k nim ale seděl pitbul. Fenka jménem Margot, jak se později ukázalo, se stala ochránkyní obou dívek, protože na ně dávala po celou dobu, kdy byly pohřešované, dávala pozor.

„Hned se k nám rozeběhla a začala nás olizovat,“ řekl jeden z mužů.


Ani v přítomnosti zachránců se ale od dvojčat nechtěla hnout a bedlivě je střežila. Dvojčata se tedy opět šťastně shledala se svými rodiči a Margot, jako nový člen rodiny, samozřejmě nesměla chybět


Zachránci pak cestou domů mysleli už jen na to, jak tento příběh budou jednou nadšeně vyprávět svým vnoučatům...

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!