Úžasná proměna vystrašeného štěněte s prašivinou trvala 3 měsíce

Smutný pes

Přidal lulku, dne 2. 08. 2017 ,  0x


Když Christy vzali z útulku, byla vyděšená, agresivní, stále se třásla a vlastně měla jen krůček k tomu, aby její utrpení skončilo… Ale díky usilovné péči je ze štěněte na pokraji smrti úžasný kříženec labradorského retrívra a německé dogy (pravděpodobně).


záchrana štěněte německé dogy labradora prašivina příběhy o psech


Narušená povaha a temperament, prašivina, ektoparizité a ednoparazité byly hlavními problémy, které se naštěstí podařilo úspěšně vyřešit!


záchrana štěněte německé dogy labradora prašivina příběhy o psech 2

Podívejte se na video


„Na tomhle případu je zajímavé sledovat, jak se změnil nejen zdravotní stav tohoto štěněte, ale také jeho povaha. Při první návštěvě mě téměř kousla, ale nyní je to zlatíčko“, říká A. Rouch, veterinární lékař Christy.


záchrana štěněte německé dogy labradora prašivina příběhy o psech 3

Nyní již neřeší bolest a utrpení, ale užívá si život a jeho radosti

záchrana štěněte německé dogy labradora prašivina příběhy o psech 4

záchrana štěněte německé dogy labradora prašivina příběhy o psech 5


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!