Tyhle záběry kluka a psa od sousedů ukazují lepší lidskou stránku

Kuriozity

Přidal patras, dne 12. 07. 2019 ,  0x

Tyhle záběry kluka a psa od sousedů ukazují lepší lidskou stránku

V Americe je běžné, že si lidé svůj pozemek lépe chrání. Občas se i do našich médií dostanou kauzy, kdy byl zastřelen americký občan, který vstoupil na soukromý pozemek. Přestože jsou zákony jiné než u nás, po celém světě jsou lidé, kteří mají dobré srdce. Naštěstí je jich stále dostatek, a tak i zvířatům v nouzi se ve vyspělých zemích dostává dobré pomoci.

Kdo má (kromě psů) upřímné pocity a neřeší přetvářku? Děti. A právě na dva záběry ze skrytých kamer se v dnešním článku podíváme.

V obou případech šlo shodou okolností o zvíře od souseda a devítiletého kluka. Příběh kočky a chlapce se srdcem na správném místě nás dojal snad ještě více, proto přikládáme i toto video.

Chlapec (9 let) a pes od sousedů


Tento chlapec i díky získané popularitě obdržel od své mámy i vlastního psa.

Chlapec (9let) a kočka od sousedů


Druhé zmiňované video s chlapcem a kočkou „Sněženkou,“ se objevilo v médiích teprve včera. A co si z něho máme vzít? Především to, že v každém dítěti dřímá dobro a láska ke zvířatům. Je už jen na nás, kolik dobra si v sobě, alespoň navenek, ponecháme do dospělého života.

„Sněženka jiné děti spíše děsí, protože jsme ji adoptovali bez oka,“ říká její majitel.
„Popravdě jsem to zjistil až ze záběrů skryté kamery. Už chápu, proč ta naše kočka vždy sedí a vyhlíží. Na toho chlapce se vždy moc těší, jsme za to rádi.“

„Přestože většinu dětí naše kočka spíše děsí, on si ji zamiloval. A ona jeho taky, každý den na něj čeká a vyhlíží ho.“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!