Tyhle psí „svatební“ fotografie Vám zlepší den

Zábavná videa a obrázky

Přidal Monyš, dne 9. 05. 2019 ,  0x


Pojďme se seznámit s Kayou, fenkou bílého ovčáka. Jde o plemeno americko-kanadského ovčáka (dnes již bílý švýcarský ovčák), který nespustí oči z černého německéo ovčáka, Hadese.

Svými „svatebními“ fotografie (resp. před nakrytím) se pochlubili na diskuzním fóru, kde si je uživatelé zamilovali. Oběma jsou přesně 2 roky a oba mají naprosto rozdílné osobnosti a temperament.

„Kaya je nezávislá, loajální a milující. Udělá všechno proto, aby mi udělala radost“, říká její majitel pod přezdívkou Gallowboob. „Zatímco Hades je na majiteli celkem upnutý, on jednoduše miluje každého a snaží se být neustále středem pozornosti. Ale oba milují dlouhé procházky.“

Instagram psí_svatební_fotografie_psů_německý_ovčák_kanadsko_americký_ovčák_ovčáci_vlčák_obrázky1

psí_svatební_fotografie_psů_německý_ovčák_kanadsko_americký_ovčák_ovčáci_vlčák_obrázky2psí_svatební_fotografie_psů_německý_ovčák_kanadsko_americký_ovčák_ovčáci_vlčák_obrázky3psí_svatební_fotografie_psů_německý_ovčák_kanadsko_americký_ovčák_ovčáci_vlčák_obrázky4psí_svatební_fotografie_psů_německý_ovčák_kanadsko_americký_ovčák_ovčáci_vlčák_obrázky5psí_svatební_fotografie_psů_německý_ovčák_kanadsko_americký_ovčák_ovčáci_vlčák_obrázky6psí_svatební_fotografie_psů_německý_ovčák_kanadsko_americký_ovčák_ovčáci_vlčák_obrázky7psí_svatební_fotografie_psů_německý_ovčák_kanadsko_americký_ovčák_ovčáci_vlčák_obrázky8

Podívejte se na video: Kaya

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!