Tuleň je vlastně mořské štěně! ツ

Zábavná videa a obrázky

Přidal blooono, dne 22. 11. 2016 ,  0x


Přestože kočky a psi žijí na souši a jsou snadno zdomácněni, psi jsou více podobní mořským savcům! Nevěříte? Přesvědčte se sami. ツ

Nejenom, že jsou tuleni a psi šelmy, ale patří i do stejné taxonomické skupiny: psotvární (Caniformes). Jejich spojitost tedy není pouze vizuální, ale také fyziologická.

Podobný „výzkum“ jsme Vám již přinesli minulý týden, kdy jsme srovnávali psi a medvědy. Ale u některých psů a tuleňů je vizuální stránka ještě více blízká než u psů a medvědů...

Díky této podobnosti si tuleni vysloužili (mezi lidmi v oboru známou) přezdívku „mořská štěňata.“ Ale jedna otázka zůstává nezodpovězená, proč někteří psi nesnáší vodu, když toho mají s tuleni tolik společného?

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!