Dokonalá štěňata, která vypadají jako méďové (11+ obrázků)

Zábavná videa a obrázky

Přidal jumanjiii, dne 17. 11. 2016 ,  0x


Podle rozsáhlé legitimní studie, kterou jsme pro Vás zhotovili, jsme zjistili, že jsou štěňata a medvídci v podstatě totožný druh. ツ

Štěňátka jsou roztomilá, méďové jsou také roztomilí, ale štěňata, která vypadají jako medvídci jsou nejroztomilejší ze všech! Po letech brouzdání internetem jsme dospěli k názoru, že tito chlupáči vypadají naprosto stejně jako živoucí medvíďata, možná ještě více reálněji.

Pokud se chcete podílet na dlouholetém výzkumu a udělat celý proces více relevantním, prosím, pošlete nám na Facebook fotografie Vašich medvíďat. Pokud dáte najevo svůj zájem, rádi budeme ve výzkumu pokračovat a nebojte se, budeme Vás informovat!

#1 Newfoundlandský pes

#2 Aljašský malamut štěňátko

#3 Černý čau-čau (štěně)

#4 Štěně křížence (německý ovčák/corgi/akita)

#5 Pomeranian

#6 Zlaté štěňátko médi

#7 Štěně pudlíka

#8 Samojed štěňátko bílé

#9 Tibetský mastiff posílá pozdravy

#10 Štěňata čau-čau

#11 Kavkazský pastevecký pes


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!