Tenhle zlatý retrívr překvapil svou rodinu. Zachránil mládě koaly!

Kuriozity

Přidal terez, dne 28. 07. 2019 ,  0x

Tenhle zlatý retrívr překvapil svou rodinu. Zachránil mládě koaly!

V Austrálii se člověk nikdy nenudí. O tom by mohla mluvit například žena jménem Kerry. Její fena Asha pro ni totiž přichystala roztomilé překvapení. 

Austrálie vypadá se všemi stvořeními, která tam žijí, téměř jako tropický ráj. Nenechte se ale mýlit. V této oblasti totiž může teplota klesnout až k 5 °C.

Takové podmínky se nelíbily jedné mladé koale, která ještě neměla dostatečně hustou srst na to, aby ji před takovým chladem ochránila. Kerry a její manžel toto stvoření našli na neobvyklém místě – tulila se k jejich fence, aby se zahřála.

„Můj manžel mě volal, abych se šla na něco podívat. Prvně jsem nevěděla, o čem mluví, ale pak jsem viděla naši Ashu, ke které se tulila malinká koala. Začala jsem se smát a chudák Asha byla úplně zmatená, vůbec nevěděla, co si má myslet. Dokonce se tvářila provinile, ale vůbec se nesnažila koalu odehnat.“

Je záhadou, kde Asha k mláděti přišla. Vzhledem k tomu, že by ještě mělo být se svou matkou, asi vypadlo z vaku a nevědělo, co má dělat. Rozhodlo se tedy zahřát se v kožíšku fenky.

„Asha koalí mládě určitě zachránila. Mohla ho v noci třeba vzít liška. Nebylo jednoduché je rozdělit, protože koala byla naštvaná, když jsme se snažili ji vzít.“

Mládě bylo vyšetřeno veterinářem a místní organizace se o něj postará do té doby, než ho budou moci vypustit zpět do přírody.

V Austrálii se člověk nikdy nenudí.


Na majitele Ashy čekalo ráno velké překvapení.


Našli mládě koaly přitulené k jejich fence.


Koala se ztratila své matce a nevěděla, co má dělat.


Kdyby Asha mládě nezahřívala a nechránila, nemuselo by noc přežít.


Na internetu je teď Asha za hrdinku.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!