Tenhle týraný Jack Russell teriér narozený bez čumáku našel milující rodinu

Kuriozity

Přidal Jolius, dne 22. 07. 2019 ,  0x

Tenhle týraný Jack Russell teriér narozený bez čumáku našel milující rodinu

Velmi krutý život měla fenka křížence Jack Russela teriéra, dokud se nestal zázrak a nedostala se do milující rodiny. Mirabel má totiž vrozený defekt v obličeji. Narodila se bez nosu a horního rtu, navíc byla držena v množírně, odkud se jí podařilo utéct.


Mirabel nedostala do vínku krásný čumáček

Na cestě k lepším zítřkům

Díky hodným lidem se dostala do záchytné stanice, kde veterináři zjistili, že má bolestivé nádory v mléčných žlázách, tříselnou kýlů a další vážné zdravotní obtíže, které byly dány i tím, že často rodila štěňata. Na její uzdravení se podařilo získat dar ve výši 6,000 dolarů, tedy přes 130 tisíc korun. Léčebné procedury byly úspěšné a nyní již zdravá fenka Mirabel čekala na další zázrak, na někoho, kdo si ji vezme domů a bude ji milovat. Dlouho se zdálo, že není možné, aby si Mirabel někdo adoptoval, ale najednou to přišlo…


Mirabel na cestě do útulku

Na cestě domů a doma

Mirabel uviděla životní koučka Kelli, která si ji okamžitě zamilovala. Zvláště její přátelskou povahu a schopnost vycházet s dětmi. Mirabel se v novém domově rychle aklimatizovala, díky své aktivní chovatelce se stala součástí programu, který učí děti empatii ke zvířatům. Mirabel si okamžitě získala srdce dětí, které si ji nesmírně oblíbily. Pro ně je „normálním“ psem, krásná a respektovaná, nevnímají její odlišnost jako handicap. Děti se tak naučí, že odlišnost není nic špatného, a Mirabel má pozornost a péči, po které tolik touží.


Mirabelina cesta domů


Mirabel miluje společnost a hlavně děti

A nakonec…

I přes všechno, čím si Mirabel prošla, neztratila chuť k životu, nepřestala věřit lidem, je nesmírně oddaná a přátelská. A chybějící nos pro ni není ničím omezujícím, může čichat jako každý jiný pes, dokonce ji neopouští ani chuť k jídlu a novému životu.


Spokojená a milovaná Mirabel


Mirabel může konečně klidně spát

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!