Tenhle pes se nechal vyprovokovat veverkou, která ho převezla, vše se ale vrací...

Kuriozity

Přidal petra123, dne 21. 07. 2019 ,  0x

Tenhle pes se nechal vyprovokovat veverkou, která ho převezla, vše se ale vrací...

Seznamte se s Jackem – milým starým psem, který však necouvne před žádnou chlupatou provokatérkou. Jak se za okamžik ale dozvíte, tahle veverka ho dokázala přelstít

Jestli se vám zdá, že na této fotce vypadá Jack nějak ztrhaně, hned se dozvíte proč...


Jednoho dne tento 10letý pyrenejský horský pes vyrazil na procházku se svojí rodinou, což nebylo nic neobvyklého. Tedy až do doby než se neobjevila veverka, která Jackovo odpoledne změnila v nebezpečné dobrodružství. Začala poskakovat kolem a Jack ji nejprve hrdinsky ignoroval, potom se ale rozhodl, že ji za tu drzost přece jen prožene.

Veverka ale vběhla do roury a Jack ji ihned následoval... Bylo už však pozdě, když si uvědomil, že roura je pro něj moc úzká a jen tak se z ní nedostane.

„Vypadalo to jakoby ho veverka schválně nachytala, aby si příště takové věci rozmyslel.“

Jack se v rouře zasekl, zatímco veverka chytře utekla


Jacku, Jacku…


Když si rodina konečně všimla, že Jack zmizel, vydala se ho hledat. Již po pár minutách hledání uslyšela kňučení, které se ozývalo z roury. Ihned zavolali Policii, která kontaktovala místní zvířecí záchranáře. Ti jim pomohli Jacka z roury vysekat, a to doslova.


Naštěstí se vše podařilo a Jacka z roury dostali bez jediného zranění.

„V jeho očích byla vidět obrovská úleva, když jsme ho vytáhli.“ Konečně byl v bezpečí.


Po záchraně Jacka zkontroloval veterinář, naštěstí potvrdil, že je Jack opravdu v pořádku. Byl jen trochu rozrušený a stále překvapený.


Jackova rodina si mohla oddychnout


Dnes už je Jack zase v pelíšku u krbu spolu s jeho milující rodinou. A záchranáři Jackovi vzkazují:

„Příště nech veverky na pokoji!“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!