Tenhle pes je nadšený z jeho nových „sněžných brýlí“

Zábavná videa a obrázky

Přidal lolila, dne 24. 01. 2020 ,  0x

Tenhle pes je nadšený z jeho nových „sněžných brýlí“

Možná se to někomu zdá podivné, proč by měl pes nosit brýle?

Někteří psi jsou na brýlích životně závislí anebo jim pomáhají při výkonu jejich povolání. Nevíte, o čem je řeč? Asi vám utekl některý ze článků, které jsme pro vás napsali.

Proč by měl pes nosit brýle?

Hlavní důvody jsou dva: špatná tolerance na UV záření (albinismus) či jiný specifický zdravotní problém nebo ochranná pomůcka v případě služebních psů. A jak si dnes ukážeme, existuje i třetí důvod - psí zábava.

Psali jsme:


Pes zachránil už 52 lidí, pomáhají mu k tomu speciální brýle


Pes, který by bez speciálních slunečních brýlí nepřežil


K práci na letišti potřebují psi speciální brýle


Fenka jménem Maple

Pozn.: Maple [mejlpl], anglicky javorový sirup.


Proč Maple dostala brýle?

Podle majitele jde o střelené ovčácké plemeno, které se do všeho vrhá po hlavě. To se týká i vody, jakmile se jí pod vodou něco líbí anebo jen dostane takový nápad, potápí celou hlavu... Prvotním důvodem tedy bylo zlepšení zraku pod vodou.


Jakmile u nás napadl sníh, tak je jako vždy - do všeho vrhla po hlavě - a to doslova.A tak mě napadlo, že i v tomto by jí mohli pomoci brýle.


Výsledek můžete vidět na videu:


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!