Tenhle pes denně pomáhá lidem přejít přes přechod. Je z něj místní celebrita.

Kuriozity

Přidal nikii, dne 18. 07. 2020 ,  0x

Tenhle pes denně pomáhá lidem přejít přes přechod. Je z něj místní celebrita.

Na přechodu pro chodce má v každé zemi přednost chodec. Ale co se stane, když se setká automobil s chodcem? Chodec vždy odchází jako poražený, proto je dobré učit nejen děti, ale i psy, k respektu k tomu, co může následovat za obrubníkem.

Na videu níže můžeme vidět psa, který vyběhne na auto, které se blíží k přechodu pro chodce. A není náhodou, že jde o školku s dětmi.

Nová psí celebrita

V minulém životě asi řídil dopravu, myslí si kolemjdoucí.

A o koho, že to jde? Psa jménem Kupata z USA, kterého všichni místní milují. Na jednom bytovém domu má dokonce vlastní obraz v nadživotní velikosti. Lidé mu dávají své uznání najevo i jinak, vše uvidíte v rozhovoru a na obrázcích níže.

Pokud chcete tohoto chlupáče sledovat, můžete na jeho Instagramu.

Na videu je jasně vidět, jak pes vyčkává před přechodem na příchod mateřské školky, přijíždějícímu automobilu dá jasně najevo, že má zastavit. Následuje už jen kontrola, kdy jde souběžně s dětmi s mateřskou školkou, které bezpečně dovede na druhou stranu.

A nejde o náhodu...


...v okolí ho díky tomu téměř všichni znají a dávají mu to najevo.

Bere své povolání velmi vážně. Někdy na děti čeká i několik hodin. Ostatní lidi nechává přejít přes přechod samotné, říká důchodkyně, která často vysedává na přilehlé lavičce.


Každý se s ním chce pohladit.

Budou to teď nejméně dva roky. Dříve šlo spíše o náhodu, dnes sem chodí denně.


Kousek vedle je park, kde si s dětmi následně hraje. Dobře ho známe tři, já (Beka), moje kamarádka a jeden pán, který mu nosí jídlo.


Má vlastní hvězdu na chodníku...


...a také obraz v nadživotní velikosti.


I místní průvodci ho začali zmiňovat. Každý si ho chce pohladit.Přestože je to pouliční pes, už více než 2 roky chodí přespat ke mně domů.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!