Tenhle pes chodí každý den nakupovat úplně sám, domů přinese pytel dobrot

Kuriozity

Přidal iVetka, dne 20. 06. 2017 ,  0x

Tenhle pes chodí každý den nakupovat úplně sám, domů přinese pytel dobrot

Tohle je Pito, voříšek z Brazílie, který chodí denně na nákup a všechno zvládá sám. Posouvá psí nezávislost a samostatnost na zcela novou úroveň.

„U nás Pita všichni znají“, říká majitel obchodu, kam chodí Pito nakupovat. „Jeho oblíbené krmivo je v horním regále, takže ho musíme vysadit. No, dokud to neuděláme, tak na nás štěká...“

Jakmile tenhle voříšek dostane jídlo, jednoduše běží domů. Samozřejmě, nic není zadarmo, veškeré Pitovi nákupy si pokladní zaznamenávají a později vyžadují od majitele Pita jejich zaplacení.

Ale tenhle chytrý pes, což Pito očividně je, není žádný sobec. Nechodí na nákupy pouze pro sebe. „Vždy mu řeknu, že má dojít pro krmivo například naší kočce a on je celý šťastný a běží nakupovat. Zatím se nám nestalo, že by přinesl něco jiného nebo něco navíc. Stačilo mu párkrát říct co je co… a on to prostě pochopil“, říká majitel Pita.

Pito je bezpochyby nadprůměrně chytrý! A co Váš nejlepší přítel, poradí si s nákupem? Nebo by spíše přinesl plnou tlamu či žaludek pamlsků?

Pito chodí do blízkého obchodu nakupovat. Každý den a naprosto sám.

pes chodí sám nakupovat na nákup do obchodu výcvik psa1

Prodavač nechá Pita odnést jakékoliv zboží. „Odcizené“ zboží si zapíše a později vyžaduje zaplacení od Pitova majitele.

pes chodí sám nakupovat na nákup do obchodu výcvik psa2

„U nás Pita všichni znají. Když je potřeba, tak ho musíme vyzvednout, aby na zboží dosáhl.“

pes chodí sám nakupovat na nákup do obchodu výcvik psa3

Podívejte se na video


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!