Tenhle obrovský chlupáč hrající si s dítětem Vám zlepší den! ツ

Zábavná videa a obrázky

Přidal fejky-y, dne 19. 02. 2019 ,  0x


Pamatujete si ještě na projekt s názvem Malé děti a jejich velcí psi? Profesionální fotograf Andy S. strávil půl roku pořizováním tisíců fotografií. Poté vybral nejlepší a vydal knihu, Psí Úsměv pro Vás vybral ty nejlepší z nejlepších a uveřejnil je již v předešlém článku.

Andy S. (58 let) se chce ještě více zviditelnit, nejen proto nyní uvolnil doposud nezveřejněné fotografie. „Následují fotografie pro mě mají velkou osobní hodnotu, ti psi jsou mi velice blízcí. S každým z nich jsem strávil několik týdnů. Nejen díku tomu jsem na fotografiích mohl zachytit jejich opravdovou osobnost.“


ZOBRAZIT -další- „Malé děti a jejich velké psy“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!