Malé děti a jejich velcí psi ❤

Zábavná videa a obrázky

Přidal xenonka, dne 23. 12. 2016 ,  0x


„Malé děti a jejich velcí psi“ je dojemné fotoalbum z rukou profesionálního fotografa, Andyho F, který se dle jeho slov, zaměřil na nezlomné pouto mezi malými dětmi a jejich psy. Tento fotograf strávil přes čtyři měsíce pořizováním tisíce fotografií, z nich vybral stovky nejlepších a vydal knihu. Psí Úsměv pro vás vybral ty nejlepší knižní obrázky.

Fotograf Andy F. nejraději fotografuje německé dogy, což je zvláštní, protože sám vlastní novofundlandského psa, starofrancouzského ovčáka a teriéry Jacka Russella. „Všechny psy, které fotografuji, tak nejdříve dobře poznám, strávím s nimi hodně času. Za tu dobu je opravdu velmi dobře poznám, především sleduji jejich osobnost, kterou se snažím na fotografiích dokonale zachytit. Charakter a osobnost jsou u každého psa jedinečné. Ve psech totiž vidíme i lidské znaky, nejen díky tomu k nim máme tak blízko. To je přesně ten aspekt, který se snažím na všech mých fotografiích zachytit...“

Andy Seliverstoff

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!