Tenhle muž se svým psem založil rozkošnou internetovou foto-zábavu (20+ obrázků)

Kuriozity

Přidal tony, dne 2. 03. 2018 ,  0x

Tenhle muž se svým psem založil rozkošnou internetovou foto-zábavu (20+ obrázků)

Všechno to začalo, když dvaceti čtyř letý Roman zveřejni na internetu fotky se svým huskym jménem Lucky. Nebyly to ale obyčejné fotky. Roman totiž dokázal neskutečně dobře napodobovat Luckyho výraz. Nebo to bylo naopak? Lidé si fotky zamilovali a začali zkoušet to stejné se svými domácími mazlíčky.

„Tento virální počin nám zde chyběl,“ řekl Roman. „Obvykle lidé dělají virální fotky a videa s nějakým určitým cílem. Já jsem ale jen udělal pár fotek s mým psem, nic víc. Druhý den jsem měl telefon zahlcený spoustou pozitivních komentářů,“ dodal.

Roman zvířata miluje. Kromě Luckyho má ještě pět koček. Prošel spoustou zaměstnání, usadil se ale ve stanici, kde se stará o psy. „Je to práce, která mě naplňuje. Stejně tak jako můj domov. Jednoduše jsem šťastný s tím, co mám,“ usmál se sympatický Roman.

Jeho fotky se staly populární a obletěly svět. Tisíce lidí se k této zábavě připojili. Níže si můžete prohlédnout fotky a vybrat si z nich ty nejlepší. Více různých fotek najdete na Instagramu zde.

Tohle je Roman, který zavedl rozkošný nový trend majitelů psů

A stovky lidí ho dnes napodobují...

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!