Tenhle chlapec dostal chřipku a nechce se nechat od nikoho utišit - kromě adoptovaného psa

Kuriozity

Přidal lulku, dne 19. 03. 2019 ,  0x


Riddy byl adoptovaný před 3 lety, kdy byl před útulek vyhozen z jedoucího auta. Byl umístěn na adopční list, naštěstí netrvalo dlouho a ujala se ho nová rodina.Asi po roce, co Riddyho adoptovali, se páru narodil chlapeček. V tu dobu se do rodiny vrátil i původní fenka pitbula jménem Maria.

„Každý z nich je jako dětský patron nebo chůva. Jakmile se rozbrečí, tak ho ihned běží zkontrolovat, co se stalo.“


„On si je zamiloval, vždycky když může, tak je nakrmí a tráví s nimi maximum času.“


„Nedávno dostal David chřipku, nechtěl nic dělat. Bylo mu opravdu mizerně. Nikoho si nepustil k tělu - kromě Riddyho. Přišel si lehnout do pelíšku za Riddym, ten se celou hodinu, co spolu leželi, ani nepohnul.“ Riddy dobře věděl, že je David nemocný, nejen podle změny chování, ale především díky tomu, že psy poznají nemocného člověka (podle pachu) ještě dříve než jakékoliv vynalezené přístroje.


„Riddy je ta nejlepší chůva, kterou jsme si mohli přát. Je ohleduplný, milující a neuvěřitelně tolerantní.“


„Za 3 dny se z toho David dostal a vše bylo zase v pořádku. Je dobré, že nyní ví, že v horších časech se nemusí spoléhat na nás, když jsem třeba v práci. Ale že tu má přítele, který je mu neustále k dispozici.“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!