Těhotná fenka jezevčíka měla obrovské břicho, přesto byli záchranáři překvapeni, že začala rodit...

Smutný pes

Přidal lulku, dne 7. 08. 2017 ,  0x


I zázraky se občas dějí. Tohle video obletělo svět. Fenka jezevčíka nejen, že přežila, ač to bylo nepravděpodobné, ale všechno se obrátilo v dobré. A to nikdo nemohl čekat. Tohle je jeden z příběhů, kde se stal skutečný zázrak…

Od fenky jezevčíka jménem Maria se můžeme všichni inspirovat. Většinu svého dosavadního života strávila ochrnutá na zadní končetiny. Od žeber k ocasu navíc neměla žádný cit. Ovšem navíc na svého majitele neměla štěstí. Násilně ji totiž nakryl, údajně chtěl štěňata. Maria tedy byla nejen ochrnutá, ale také březí.


ochrnutá těhotná fenka jezevčíka příbeh psa psí příbehy 1


Jezevčíci mají obecně problémy se zadními končetinami. Díky stavbě těla - dlouhé tělo a krátké nohy - byl pohyb ještě náročnější, když se k tomu přidalo i těhotenství, pohyb byl pro fenku opravdu náročný.

Ovšem časem si její majitel uvědomil, že by ho císařský řez mohl v místních veterinárních klinikách přijít i více než na 60 000 Kč (3 tisíce amerických dolarů).

Naštěstí, sousedé „udali“ majitele fenky a přijela záchrana v podobě zaměstnanců místního útulku (s názvem Friend Ema v Texasu).

Všechno se ale obrátilo v to dobré, fenka dokonce nepotřebovala císařský řez, 7 zdravých štěňat vrhla bez větších problémů. Ale nebudeme Vám brát radost z překvapení, další informace naleznete ve videu.

Podívejte se na video

Bylo téměř nemožné, aby štěňata vrhla

ochrnutá těhotná fenka jezevčíka příbeh psa psí příbehy 1

K překvapení všech se zadařilo!

ochrnutá těhotná fenka jezevčíka příbeh psa psí příbehy 3


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!