Táta vyrobil speciální vozítko, aby se jeho pes nemusel nikdy cítit sám

Kuriozity

Přidal gregory77, dne 23. 08. 2019 ,  0x

Táta vyrobil speciální vozítko, aby se jeho pes nemusel nikdy cítit sám

Tenhle roztomilý chlupáč fenka jménem Kajla miluje pozornost, miluje kontakt. Když kolem ní někdo není, nese to hodně špatně. A její rodina to dobře ví.

Právě jí bylo 13 let a jejím dnům rozhodně nemusí být ještě konec. Trpí na dysplazii kyčelních kloubů, proto jí dělá problém své tělo uzvednout a jakýkoliv pohyb po všech nohách je také problém.


„S chůzí má vážné problémy, kromě DKK jsme zjistili, že má celkovou artritidu na zadních končetinách. Nedávno se to ještě zhoršilo, ale našel jsem řešení,“ říká její majitel.


„S mým otcem jsme přemýšleli, jak ji ulehčit, aby s námi mohla být neustále. Nakonec mi moje mamka poslala video, kde měl pes zajímavou pomůcku...“


„Po inspiraci z videa jsme se dali do práce. Nakonec jsme to zvládli za necelý den...“


„Nyní s přehledem zvládáme i venčení. A když je potřeba, pomůžeme jí vstát.“


„Je to to nejmenší, co pro ni můžeme udělat.“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!