Tahle fenka pitbula má vlastní mateřské fotoalbum, vypadá opravdu famózně

Kuriozity

Přidal jojoj, dne 12. 10. 2019 ,  0x

Tahle fenka pitbula má vlastní mateřské fotoalbum, vypadá opravdu famózně

Na začátku minulého měsíce našla Mamka P. roztomilou fenku pitbula. Potulovala se ulicemi, byla velmi vyděšená... Přivezla jí do místního azylu pro psy, kde jí dali potřebnou péči. 4 týdny byla v karanténě, a když ani poté nebylo majitele možné dohledat, Mamka P. (pseudonym autorky) mladou fenku pitbula adoptovala do vlastní péče.

Fenka dostala jméno Picky a dle všeho jí jsou asi 2 roky. Již během nálezu se přišlo na to, že je pravděpodobně březí. A během adopce to již bylo úplně jisté...

Krátce po adopci se nové majitelce podařilo nalézt předchozí majitele, kteří byli v šoku, že je dopátrala. Pomohli především místní obyvatelé, kterých se Mamka P. ptala. Zkráceně řečeno, rozhodli se, že fenku nadále nechtějí, a tak jí vypustili v blízkosti útulku. A že se našla od zmiňovaného útulku 3 kilometry daleko? To je klidně možné.

„Ve svých 2 letech se potulovala ulicemi.“


„Její předchozí majitelé se rozhodli, že ji nechtějí, a tak ji vypustili do ulic.“


„Naštěstí se ji ujal soukromý azyl pro psy.“


„A po měsíci čekání ji mohla adoptovat nálezkyně.“


„Již během adopce bylo jisté, že je fenka Picky březí.“


„Došlo samozřejmě i na novorozenecké fotoalbum.“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!