Ta nejvíce neobvyklá adopce psa, kterou jsme kdy zažili

Kuriozity

Přidal perimi1, dne 6. 04. 2018 ,  0x

Ta nejvíce neobvyklá adopce psa, kterou jsme kdy zažili

Výběr nového mazlíčka patří vždy k výjimečným událostem. Minulý víkend ale útulek zažil poměrně neobvyklou adopci, která začala podivnou žádostí od tohoto muže.

Neobvyklé přání

Mladý pár se rozhodl, že si pořídí dalšího pejska. Když muž viděl, jak se partnerka do útulku těší, rozhodl se spojit adopci s dalším překvapením...


Fenka jménem Lizzie

Muž neváhal a kontaktoval pracovníky útulku. Ti jeho speciálnímu požadavku s radostí vyhověli a vybrali pro něj psa vhodného k adopci.

„Hned nás napadla Lizzie,“ řekla ředitelka útulku. „Dostala se k nám minulý měsíc a měla nemocnou kůži. Přišla o většinu srsti. Nikdo by do ní neřekl, čím vším si prošla."

Když se Lizzie uzdravila, byla připravená najít si nový domov. Hned při prvním setkání majitel věděl, že je pro ně Lizzie ta pravá.


Odpověď zněla ano

Minulou sobotu pár dorazil do útulku a přítelkyně si měla vybrat nového mazlíčka. Personál jí ihned nabídl Lizzie a napjatě očekával, až nadejde ten důležitý okamžik. Muž poklekl a položil přítelkyni tradiční otázku. Mezitím Lizzie skákala vesele okolo a na obojku měla zářivý zásnubní prsten. A odpověď zněla ano. Za pár týdnů mají snoubenci Konrovi již svatbu...

 „Bylo to dokonalé,“ říká majitel. „Viděl jsem, jak si ten okamžik vychutnává. Bylo jí jasné, že máme nového psa a že je navíc i zasnoubená. Nikdy nezapomenu na ten její rozzářený pohled.“

Když se políbili, Lizzie se k nim nadšeně přitiskla. Zaměstnanci útulku byli na vše připravení a zajistili profesionálního fotografa. Ten výjimečnou událost dokonale zachytil.

Nová rodina, nový začátek

Přestože byl útulek již svědkem několika žádostí o ruku, ředitelka tvrdí, že tenhle jako jediný vyústil v adopci pejska.

„Příběh Lizzie je jedinečný,“ řekla. „To, že ji někdo adoptoval je úžasné, ale to, že se stala součástí rodiny, je mnohem důležitější.“

Ačkoliv Lizzie s novými rodiči odešla teprve minulý víkend, stal se z ní takřka hned důležitý člen domácnosti. Nyní je z ní totiž mladší sestra labradora Čikyho, kterého si pár pořídil z útulku před pár lety.


„Je to ten nejšťastnější pes,“ říká p. Konr. „Pořád si spolu hrají. Myslím si, že je Čiky rád, že jsme mu pořídili mladší sestru.“

Snoubenci s originálními nápady

Mladý pár pomalu plánuje svatbu. Vypadá to, že se bude konat již za pár týdnů. Samozřejmě by si přáli, aby se do obřadu zapojili i jejich mazlíčci.

„Už jsme dokonce i vtipkovali o tom, že by nám Lizzie mohla nést květiny a Charlie prstýnky,“ popisuje své nápady. „Bude to chtít hodiny výcviku, uvidíme, jestli se nám to podaří."

„Byla to ta nejvíce neobvyklá adopce psa, kterou jsme kdy zažili.“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!