Suchý pes, mokrý pes: Fotograf vytváří nevšední fotoalbum

Zábavná videa a obrázky

Přidal Gmv, dne 3. 06. 2017 ,  0x


Všimli jsme si, že se Vám líbí naše série „Před a Poté.“ Dnes jsme si pro Vás připravili článek o profesionálním fotografovi psů. Vlastně nejde o fotografa, ale o fotografku - Serenu z Rakouska.

„Když jsem vykoupala své 2 psy, tak jsem si uvědomila, že se po koupání nezměnil pouze jejich vzhled, ale i osobnost, respektive chování. Tohle uvědomění mě přimělo k vytvoření foto-série psů před a po koupání“, popisuje Serena.

„Po vykoupání někdy dostaneme naprosto jiného psa. Tohle chci zachytit, proto to dělám“, napsala Sarah na svém Facebooku.

Sarah

A co si myslíte Vy? Mění se po koupeli psovi opravdu i osobnost?


koupani_psa_jak_casto_koupat_psy_psi_ve_vaně_před_a_po_koupaní_zábavné_obrázky_se_psy1

koupani_psa_jak_casto_koupat_psy_psi_ve_vaně_před_a_po_koupaní_zábavné_obrázky_se_psy2koupani_psa_jak_casto_koupat_psy_psi_ve_vaně_před_a_po_koupaní_zábavné_obrázky_se_psy3

koupani_psa_jak_casto_koupat_psy_psi_ve_vaně_před_a_po_koupaní_zábavné_obrázky_se_psy4koupani_psa_jak_casto_koupat_psy_psi_ve_vaně_před_a_po_koupaní_zábavné_obrázky_se_psy5

koupani_psa_jak_casto_koupat_psy_psi_ve_vaně_před_a_po_koupaní_zábavné_obrázky_se_psy6

koupani_psa_jak_casto_koupat_psy_psi_ve_vaně_před_a_po_koupaní_zábavné_obrázky_se_psy7

ZDE naleznete další série PŘED a POTÉ

VIDEA: Jak často koupat psa?


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!