Štěně vyděsilo celý dům, když ve 3h ráno objevilo ve svém pelechu „strašidlo“

Zábavná videa a obrázky

Přidal Nihoman, dne 25. 05. 2020 ,  0x

Štěně vyděsilo celý dům, když ve 3h ráno objevilo ve svém pelechu „strašidlo“

O svého psa se hodně bojím. Po špatných zkušenostech, kdy člověk zjistí, že někteří lidi jsou ochotni udělat cokoliv, aby někomu ublížili...

Proto můj pes nespí venku, ale v domě, ve své ohrádce, kde mám dostatečný klid na spánek. Navíc jsem do místnosti instaloval kameru, a tak mám vše zaznamenané.

„Když jsem se na mobilu podíval, proč štěká, spěchal jsem dolu...“


V domě nás bydlí celkem 6. Samozřejmě, štěkot všechny probudil. Když jsme si naši fenku Fred přivezli jako 8 měsíční štěně, první dva dny přes noc kňučela, ale bylo to nutné vydržet a ignorovat... Přes noc štěkala vůbec poprvé, takže jsme byli všichni ve strachu, co se to děje.

Fenka Fred

Je to fenka plemene AO, jsou jí teprve 4 měsíce a mnoho věcí je pro ní nových.

Často reaguje podobně jako dítě. Nesystematicky, subjektivně a v afektu. Ale že se vyděsí strašidla v pelechu, které si sama vyrobila? To by mě nenapadlo.

Podívejte se na video


Probudila celý dům... A proč?


Nakonec jsem jako malému dítěti vysvětlila, že bubáci neexistují a šli jsme na zbývající 4 hodiny všichni spát.


Naše Fredy, ochránkyně domu.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!