Štěně spadlo do ropy, stačilo 8 litrů oleje a je „jako nové“

Smutný pes

Přidal pepicek22, dne 26. 04. 2018 ,  0x

Štěně spadlo do ropy, stačilo 8 litrů oleje a je „jako nové“

O příběhu psa, který spadl (nebo ho někdo hodil?) do nádrže plné asfaltu jsme vám již psali. Dnešní příběh sice nevypadá na první pohled nijak nebezpečně, ovšem díky tomu, že se jedná o štěně s nižší obranyschopností organismu, pokrytí kožichu neprolnavou ropou, mohlo být fatální.

Naštěstí díky organizaci AnimalAid vše probíhalo naprosto hladce. „Je to ten nejroztomilejší andílek, kterého jsem kdy potkala. Když jsme k němu přiběhli, nemohl hýbat ničím jiným než hlavou“, sdílí svůj zážitek Anita z AnimalAid.„Jsou mu asi 3 měsíce. Ropu jsme z něj dostávali až v 10ti lidech...“

„...začali jsme v 9 hodin večer a skončili až ráno.“Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!