Štěně poprvé v obchodě, zažívalo nejlepší den svého života

Kuriozity

Přidal ashley, dne 30. 01. 2018 ,  0x

Štěně poprvé v obchodě, zažívalo nejlepší den svého života

Když jsme děti, stále se učíme. Všechno kolem nás je nové a úžasné, a dokonce i něco tak banálního jako je návštěva obchodního domu, nás může doslova překvapit. A podobně to mají i zvířata. Když se Zira, malý roztomilý corgi, poprvé vydala s majitelkou do obchodu, byla z toho velmi rozrušená. Její srdečný úsměv a upřímná radost vám rozjasní váš den!

Poprvé to prospala

„Byl to sice už její druhý nákup, ale z prvního si zřejmě nic nepamatuje, protože ho celý prospala,“ směje se její majitelka Jana. „Strašně mi připomínala Rose z Titaniku. Zira se totiž opřela o přední část vozíku stejně jako Rose o příď lodi a fascinovaně se rozhlížela kolem,“ dodala.

FACEBOOK I INSTAGRAM


Její výraz hovoří za vše

„Těžko někde hledat upřímnější projev nadšení než ten, který mmi ukazuje Zira.“


Jako Rose z Titaniku

Seděla pěkně opřená a měla dokonalý přehled.


Štěně miluje objevování nového

Zira není čistokrevný pes. Je to kříženec corgiho a australského ovčáka a jsou jí teprve čtyři měsíce. Neustále hledá věci, které by mohla rozkousat. Hodně ji to baví. „Miluje, když dostává nové hračky, je z nich nadšená, a to hlavně z těch, které pískají, kloužou nebo skáčou. A protože je to náš první pes, je opravdu hodně rozmazlená,“ přiznává Jana.

Vyděšená paní

Na internetu už fotografie rozesmáté Ziry získaly tisíce příznivců. Zira při nakupování našla i novou kamarádku. „Zahnuli jsme do uličky a uviděla nás žena, která psa zřejmě nečekala a vyděsila se,“ řekla Jana. „Zira ji ale začala olizovat a paní z toho byla nadšená! Dokonce Ziru vyndala z vozíku a nechala ji, ať jí olízne obličej,“ usmála se.

Zira ale nebyla jediný psí zákazník v obchodě


A dokonce ani kočky nezahálely

Ne vždy jsou psi vítáni

Mějte však na paměti, že ne všude se setkáte s nadšením a pochopením. Některé obchody vyhlásily zákaz vstupu zvířat, a ten se nevyplatí porušovat. Před tím, než naložíte svého miláčka do nákupního vozíku, si raději ověřte, zda je to možné.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!