Starší pes s poslední fází rakoviny vyhrál 750 tisíc Kč pro své zachránce

Kuriozity

Přidal zorka, dne 6. 01. 2018 ,  0x

Starší pes s poslední fází rakoviny vyhrál 750 tisíc Kč pro své zachránce

Celý příběh začal díky chlapci jménem Raven, který poprosil svoji mámu, že musí adoptovat starého psa, protože „by žádný pes nikdy neměl zemřít sám v útulku.“

Jeho mámu Melisu přání dojalo a hned další den ráno vyrazila do útulku a našla fenku křížence jménem Kayla, která v útulku vyhlížela novou rodinu již několik let. Fenka totiž měla problémy se srdcem a předešlí majitele se asi před 3 lety rozhodli, že již nemohou investovat do další operace.

O dva týdny později, přes veškeré léčení mnohých zdravotních problémů, veterinář zjistil, že má Kayla poslední fázi rakoviny. Zbývaly jí poslední dva měsíce. Rodina se rozhodla, že další léčba by přinesla jen další trápení, a tak je nutné jí poslední dny na světě udělat nebeské. Pro Kaylu celá rodina společně vymyslela seznam přání:


 1. Najít opravdový domov (splněno)

 2. Zajít si ven na burger

 3. Zajít si do parku na zmrzlinu

 4. Udělat snídani do postele

 5. Oslavit narozeniny (na obrázku)

 6. Jít na zajímavý (krátký) výlet

 7. Udělat si piknik

 8. Zajít si na psí masáž

 9. Zajít na kafe s mamkou

 10. Projít se při západu po pláži

 11. Vidět zatmění Slunce

A celá rodina se shodla, že to stálo za to. Kayla nyní žije o 2 měsíce déle než jí předpověděli lékaři a „užívá si každý moment.“ „Bez Kayly by to stejně nebyla zábava!“, píší na Twitteru.

Díky sdílení svého příběhu na sociálních sítích, získala si Kayla pozornost organizace PFHW (Nadace domácích mazlíčků s kampaní pro splnění jejich přání). Její příběh ocenila odborná komise a díky tomu rodina vyhrála 10 tisíc dolarů. O pár týdnů později ve finále, kde hlasovali lidé, vyhrál příběh Kayly a její rodiny hlavní cenu - 25 tisíc dolarů (celkem asi 750 tisíc Kč). A jak to shrnula rodina svým fanouškům?

„Mysleli jsme si, že my zachraňujeme Kaylu a děláme něco dobrého pro ní. Ale ukázalo se, že ona zachránila nás. Nevěděli jsme co nám chybí, dokud se nestala členem naší rodiny.“

Jeden z bodů na seznamu přání: „Oslavit narozeniny“

starý, pes, oslava, narozenin, výhra, peníze, soutěž, kayla, důchodce, starší, fena 1

Děti si fenku zamilovali, a ten vztah je nakažlivý

starý, pes, oslava, narozenin, výhra, peníze, soutěž, kayla, důchodce, starší, fena 2
starý, pes, oslava, narozenin, výhra, peníze, soutěž, kayla, důchodce, starší, fena 2a

Není nádherná?

starý, pes, oslava, narozenin, výhra, peníze, soutěž, kayla, důchodce, starší, fena 3


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!