Soutěž o nejošklivějšího psa má svého vítěze. Stal se jím tenhle anglický buldok

Kuriozity

Přidal perimi3, dne 26. 07. 2019 ,  0x

Soutěž o nejošklivějšího psa má svého vítěze. Stal se jím tenhle anglický buldok

Soutěž o nejošklivějšího psa na světě každoročně shromažďuje majitele netradičních psích mazlíčků.

Vítězem se stal anglický buldok

Festival se konal již potřicáté v San Francisku. V sobotu večer zde byl zvolen nejošklivější pes světa. Stala se jím devítiletá fenka anglického buldoka jménem Zsa Zsa. Nedokonalosti psích mazlíčků, kteří se soutěže účastní, dělají ze soutěže výjimečnou a jedinečnou událost – někteří z nich nemají srst, jiní mají například nezvykle dlouhé jazyky.

Fenka z množírny

Letos zvítězila Zsa Zsa a její majitel tak obdržel výhru ve výši $1,500 (33 500 Kč). Vítězka strávila pět let v množírně. Po uvedené době ji původní majitelé vydražili. Fenky si naštěstí všimli pracovníci záchranného centra a našli jí milující rodinu. Ta si fenku oblíbila nejen díky přátelské povaze, ale také kvůli jejímu netradičnímu vzhledu.

Co myslíte, zaslouží si Zsa Zsa titul „nejošklivějšího“ psa právem? Podívejte se do naší galerie.Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!