Roztomilá štěňata se dopustila zločinu, prozradily je rudé jazyky

Kuriozity

Přidal ashley, dne 4. 08. 2019 ,  0x

Roztomilá štěňata se dopustila zločinu, prozradily je rudé jazyky

Tohle je Apolo a Angel – dvě roztomilá štěňata plemene rotvajler, která se v našem dnešním příběhu stávají hlavními podezřelými. A z čeho že jsou obviněna? Z domácího vandalismu.

Nebyla sice zachycena přímo při činu, nechybělo však mnoho...Vymýšlejí vylomeniny

Apolo a Angel žijí v Brazílii se svou majitelkou Amandou a její rodinou. Přestože mají mimina teprve čtyři měsíce, zvládli si vytvořit reputaci domácích potížistů. Jedná se o velmi vynalézavou dvojici, která Amandu nepřestává překvapovat. Není tomu tak dávno, co se například naučili společnými silami otevřít dveře do místností, do kterých mají zákaz vstupu.

Ve dvou se to lépe táhne

„Pomáhají si navzájem,“ řekla Amanda.

„Když si myslím, že už mě ničím nepřekvapí, vždycky přijdou s něčím novým,“ dodala.

Toho odpoledne se Apolo a Angel hodně vyznamenali a provedli jejich největší zločin, na který bude nejen Amanda dlouho vzpomínat.Květina jako vzpomínka

Tato květina patří (lépe řečeno patřila) Amandině sestře. Jedná se o dekoraci z oslavy narozenin, kterou si schovávala na památku. Důležitost tohoto květu ovšem rozhodně neodradila Apola a Angel od jejich počinu.

Amanda byla zrovna v domě se svým přítelem, když najednou uslyšela z venku zvláštní zvuk. Šla se podívat, co se to děje, a objevila kousky papírové květiny, které se válely po celém dvoře. Větší spoušť ještě neviděla!

„Byl to obrovský nepořádek,“ sdělila Amanda. „Snažila jsem se dát dvůr do pořádku a požádala jsem přítele, aby se šel podívat malým raubířům do tlamiček, jestli jim tam něco nezůstalo.“Žádný papír, který by je usvědčil, tam neměli, náhle se ale jejich jazyky začaly barvit do růžova, od toho, jak měli předtím květinu v ústech.

„Byli prozrazeni! Ale zároveň to bylo tak roztomilé!“


Oba dva vypadali, že jsou na jejich čin náležitě hrdí. Žádný projev lítosti. Ještě neměli dost vybité energie a chtěli si dále hrát.Amanda se neubránila smíchu. Pro jistotu však kontaktovala veterináře, aby se ujistila, zda je vše v pořádku. Veterinární lékař jí řekl, že barvivo nebude s největší pravděpodobností pro štěňata škodlivé, jen je třeba důkladně vypláchnout tlamičky.

Bylo jim odpuštěno

Skutečná oběť činu, tedy Amandina sestra, se však nemohla dlouho zlobit.  „Nikdo se na ně nedokázal zlobit. To prostě nejde, když vidíte, jak jsou šťastní,“ potvrdila Amanda. Po krátkém čase jejich jazyky získaly zpátky svou původní barvu.


Co dalšího ještě přijde?

„Už čekáme na další vylomeniny,“ směje se Amanda. „Když jsme si pořizovali dva malé rottweilery, dobře jsme věděli, do čeho jdeme, život s nimi prostě milujeme,“ dodala.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!