Rodina vytvořila fotodokumentaci růstu štěněte, po 6ti měsících je z něj Obr!

Kuriozity

Přidal leporelo, dne 4. 06. 2018 ,  0x

Rodina vytvořila fotodokumentaci růstu štěněte, po 6ti měsících je z něj Obr!

„Myslíme si, že je to zajímavý a roztomilý způsob, jak ukázat, že i když je větší a silnější než my, pořád je to naše miminko.“ Před přivítáním Médi v rodině jako nového člena. Musela Daniela a její manžel změnit některé věci v domově. Štěně akity celý proces urychlilo svou vervou.

I z Medvídka se jednou stane Medvěd


Aby se i další generace v rodině mohly podivit nad tím jak malé štěně akity rychle vyrostlo, začala Daniela vytvářet fotografický projekt dokumentující jeho neuvěřitelnou proměnu.

„Myslíme si, že je to zajímavý a roztomilý způsob, jak ukázat, že i když je větší a silnější než my, pořád je to naše miminko. A i přes veškerý čas strávený s ním nám pohled na fotky bere dech.“

Řekněte sýr:

Za celým nečekaným úspěchem projektu stojí fotografie 10ti měsíčního štěněte, jak se nechá chovat  v Danielině náručí.


Od té doby je na měsíčně pořízených fotografiích patrné, jak měsíc co měsíc, Danielu přerůstá stále se zvětšující chlupatá koulička.


Po 6ti měsících Méďu už nepoznáte


Když se nad tím dnes Daniela zamyslí, stále jí překvapuje, jak rychle Méďa vyrostl...

„Posledních šest měsíců uběhlo strašně rychle, ale nám to nevadí, díky tomu si všeho vážíme ještě více.“

Ani Méďa netuší jak moc velký je. „Nevnímá svou velikost. Má mě rád, chce se mazlit a pořád se chce chovat!“


Nejen Méďovo tělo vyrostlo během těch několika měsíců. I jeho přátelský a urozený duch se formoval.

„Víte, nejvíce jsme si užili být součástí jeho dospívání a rádi jsme mu pomohli na cestě k jeho okouzlující osobnosti, kterou má. Je nám ctí v něm mít vznešeného ochránce, milujícího člena rodiny a toho nejlepšího přítele.“

I když Méďa vyroste, tak díky těmto fotografiím zůstanou vzpomínky na jeho „maličkost“ věčné. A přese všechno, láska okolo něho poroste prý společně s ním.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!