Publikum ocenilo náhodného psa, který získal větší obdiv než vystupující

Zábavná videa a obrázky

Přidal kory5, dne 26. 09. 2019 ,  0x

Publikum ocenilo náhodného psa, který získal větší obdiv než vystupující

 O tohle video se s vámi prostě musíme podělit. Video k nám přicestovalo až z veliké dálky - z Kolumbie, kde se v hudební základní škole pořádalo vystoupení talentů.

Jak už to tak známe, podobné akce jsou povinné a většinu školáku příliš nezajímají. Na druhou stranu, rádi všichni přijdou, vždy je lepší vystoupení nežli udržení pozornosti při výuce.


Zpátky k našemu dnešnímu příběhu. Příběh se tedy odehrál v aule základní školy během hudebních představení. Během jednoho z těchto vystoupení se pes, který do té doby spal, zvedl, protáhl se a rozhodl se, že se stane zpěvákem. Veškeré diváky tím pobavil a následný aplaus patřil spíše jemu...


„Pes se jmenuje Pachito, je to nejlepší psí zpěvák pod sluncem. Je to školní pes, nejlepší přítel nás všech.“

Podívejte se na video


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!