Psí hrdina Aron pomohl zachránit kocoura uvězněného v kanále

Kuriozity

Přidal drahomira, dne 2. 06. 2018 ,  0x

Psí hrdina Aron pomohl zachránit kocoura uvězněného v kanále

11letý z útulku adoptovaný pes Aron se nedávno stal hrdinou. Když šel se svou paničkou Cíliou na pravidelnou procházku, něco upoutalo jeho pozornost. Stál a díval se na silniční kanál odvádějící dešťovou vodu, vlastně spíš na něco, co bylo hluboko v něm. Aron se zastavil a nechtěl se od kanálu hnout. Odmítal poslechnout jakýkoliv povel a pokračovat v procházce.

„Snažila jsem se ho přimět k chůzi, ale vůbec neposlouchal. Jen stál nad kanálem a díval se do něj.“

Cílii bylo Aronovo chování podezřelé a po chvíli byla hodně zvědavá, co ho v kanále tak zaujalo...

„Když jsem se přiblížila, bylo mi hned jasné, o co jde. Na dně kanálu seděla kočka a okamžitě, jak mě uviděla, spustila srdceryvný nářek. Kanál byl hluboký více než 3 metry.“

Cílie nebyla schopná kočku sama vytáhnout, proto zavolala místní policii, která po pár minutách dorazila. Mezitím se kolem odtokového kanálu začali shromažďovat lidé. Jeden z přihlížejících upozornil na to, že fotografii kočky v kanále viděl na letáčku. Ukázalo se, že se jedná o ztraceného kocoura jménem Wigy, kterého majitelé již 10 dní bezvýsledně hledali.

„Kocour zhubnul asi o 2 kila a nejspíš by již delší dobu o hladu nevydržel...“

Za pár minut ke kanálu dorazilo i policejní auto a záchranář. Netrvalo dlouho a kocour byl v bezpečí. Majitelé Wigyho byli Cílii a hlavně Aronovi vděční a zaslali jim srdečné poděkování s pochoutkami pro Arona.

 „Nikdy bych si nevšimla, že je kocour v kanále, kdyby nebylo Arona a jeho tvrdohlavosti. Zachránil kocourovi život.“

Řekla na závěr spokojená Cílie.

Aron se během procházky zastavil a odmítal pokračovat

Protože objevil kocoura uvězněného v kanále


A tohle je už vysvobozený kocour Wigy


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!