Psí budoucnost v autech, jak automobilky přemýšlejí o psech? (VIDEA)

Zábavná videa a obrázky

Přidal yy, dne 28. 12. 2019 ,  0x

Psí budoucnost v autech, jak automobilky přemýšlejí o psech? (VIDEA)

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak bude vypadat budoucnost automobilek - a jak do toho budou zapadat psi?

Za pár desítek let bude možná většina automobilů poháněna elektřinou, možná vodíkem, možná naftou... Ale jedno je jisté, automobilky začínají více myslet na domácí mazlíčky.


Tesla již představila funkční Dog Mode

Automobilka Tesla (vlastníkem je známý průkopník v oblasti elektromobilismu a cestování do vesmíru, Elon Musk). Začátkem roku představil tzv. Dog Mode (Psí režim), který po zapnutí udržuje v autě stálou teplotu a zamezí krádeži mazlíčků. Pokud by si v horku kolemjdoucí náhodou myslel, že psi jsou přehřátí, o bezpečnosti ho informuje velký displej, který je mj. i v českém jazyce. Pokud se chcete podívat na celé video v 360 stupních, můžete ZDE.

Hyundai představil budoucí koncept

Reklama působí příliš futuristicky a neřeší podle nás základní problém - jak donutit psa, aby sám nasedl do auta? Myšlenka spočívá v tom, že ať už jste kdekoliv, vaše auto vám psa doveze. Reklama končí komentářem transport budoucnosti (doslovně mobilita zítřka).

A co si myslíte vy, zvládne do deseti let auto přijet k vám se psem za volantem?

Psi v autě

Doporučujeme se podívat i na článek o psích reklamách zde.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!