Příběh smutného psa zachyceného na kameru má pokračování, nyní má už jen PSÍ ÚSMĚV

Kuriozity

Přidal hollyb, dne 15. 03. 2019 ,  0x


Asi před měsícem jsme Vám přinesli zprávu o opuštěném psovi, kterého majitel vysadil z auta a ujel. Nejhorší na celé události byla reakce psa, který logicky situaci nechápal a snažil se dostat zpět do vozu. Bohužel, marně. Příběh má ale naštěstí pozitivní rozzuzlení.

Článek: Vysadil psa a ujel, vše zachytila skrytá kamera (VIDEO)

Video se, především v zahraničí, stalo velmi populární. O pár dní později už noví majitelé informovali veřejnost o tom, že má Snoopy nový domov. Snoopy tedy měl důvod nasadit „psí úsměv“ a dnes? Nyní to ukazuje i všem svým fanouškům, kteří ho sledují.

„V ten večer, kdy se to dostalo na veřejnost jsem sledoval večerní zprávy, když v tom pustili reportáž o Snoopovi. To jak reagoval bylo něco neuvěřitelné, bylo vidět, že přes to všechno, co tomu muselo předcházet, byl stále věrný a loajální přítel.“

„Věděl jsem, že se ho musím pokusit adoptovat a pomoc mu. Na druhou stranu, nebylo jasné, jak bude reagovat na cizí lidi.“

Jak ale můžeme vidět na fotografiích, všechno jde podle plánu.

„Je to živoucí štěstí, tak věrného a pozitivního psal jsem ještě neviděl.“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!