Příběh psa, který se snažil dostihnout svého nezodpovědného majitele má překvapivé novinky.

Smutný pes

Přidal Fronto, dne 29. 07. 2019 ,  0x


Asi před měsícem, chvíli před štědrým dnem proběhlo internetem video (z bezpečnostní kamery), na kterém se nezodpovědný majitel psa, stafordšírského bulteriéra - snaží zbavit. Čtyřnohý kamarád tomu ale nerozumí a snaží se auto dostihnout, běhá kolem vozu (více viz. video deníku Sun). To je jen začátek příběhu z Velké Británie, který má nové pokračování.

„Ty záběry jsou nechutné a nechce se mi jim věřit, nechápu“ svěřila se deníku Sun veterinární ošetřovatelka nedalekého útulku. „Když ho vidíte, jak je ve stresu, nic nechápe, skáče na auto, vůbec tomu nerozumím...“

„Díky čipu, který ten bulík měl jsme zjistili, že jeho majitel se nachází v oblasti Birminghamu (prestižní britská oblast, pozn.). Ale je jasné, že to vlastně vůbec nemusel být jeho aktuální majitel a nemuselo vůbec jít o osobu, která psa na silnici takto zanechala,“ vysvětluje strážník Perehovsky.

„Je opravdu zvláštní, že tohle někdo udělá, navíc skoro o štědrém dnu“, pokračuje Perehovsky.


Přišlo se tedy na adresu majitele a ukázalo se, že pes je ještě mladé štěně. Štěně Snoopy tedy nejprve putovalo do útulku a policisté zároveň vyrazili za možným (původním) majitelem. Celá věc má ale nové rozuzlení… 

Video se velmi rychle stalo virální po celém světě a lidé chtěli vědět odpovědi. Ukázalo se, že video původně sdílela zaměstnankyně RSPCA (na obrázku níže).

Zaměstnanci útulku pojmenovali štěně bulteriéra Snoopy


„Překvapilo nás, jak má Snoopy klidný a vyrovnaný temperament. Jeho chování je na štěněčí věk doslova ukázkové“, vypráví zaměstnanec útulku.

„Byli jsme zavaleni doslova stovkami vzkazů od potencionálních majitelů, takže teď už jen stačí vybrat Snoopymu ten nový správný domov.“

Pokud budou uveřejněny nové zprávy ohledně viníka aj., budeme Vás informovat na psiusmev.cz

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!