Přehlížení černí psi v útulcích: Fotograf řeší jejich problém

Smutný pes

Přidal lulku, dne 4. 08. 2017 ,  0x


Černým psům se v útulcích nedaří dobře. Jejich adopce jsou nejnižší a v některých zemích černí psi v útulcích nejčastěji míří na eutanázii…

Jako profesionální komerční fotograf, který se specializuje na fotografování zvířat, jsem se rozhodl, že ze své pozice musím něco udělat. Musím se s Vámi o tento problém nejen podělit, ale také ho alespoň z části vyřešit.

Černí psi jsou stejně hraví, přátelští, zábavní jako ti ostatní psi. Ovšem zaměstnanci v útulcích je mohou mít problém správně vyfotit. Dobrý fotograf dokáže najít adopci i tomu nejošklivějšímu psovi. Díky tomu, že nemohu v každém útulku vyfotit každého černého psa, vytvořil jsem video a fotografie, které dokazují, že i černého psa lze vyfotit i dobře…

Třeba ta štěňata, která jsou na videu a mých fotografiích, byla v útulcích i několik týdnů. Nikdo se k nim nehlásil. Ale jakmile jsem sdílel své fotografie, ihned se objevily desítky zájemců.

Na světě je mnoho milujících psů, kteří stále čekají na adopci. Nepřehlížejte ty černé.

Instagram

adopce černých psů z útulky problémy u černého psa barva srsti štěňata v útulcích 1

Podívejte se na video

adopce černých psů z útulky problémy u černého psa barva srsti štěňata v útulcích 2

adopce černých psů z útulky problémy u černého psa barva srsti štěňata v útulcích 3

adopce černých psů z útulky problémy u černého psa barva srsti štěňata v útulcích 4

adopce černých psů z útulky problémy u černého psa barva srsti štěňata v útulcích 5

adopce černých psů z útulky problémy u černého psa barva srsti štěňata v útulcích 6


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!