Pouličního psa adoptovala Policie, teď ho i zaměstnala

Kuriozity

Přidal alima, dne 13. 08. 2019 ,  0x

Pouličního psa adoptovala Policie, teď ho i zaměstnala

Tohle je pes jménem Chato, roztomilý pouliční pes z ulic v Peru. Naneštěstí se pohyboval v blízkosti policejní stanice, která ho nepřehlížela.

Neodvezla ho do útulku, ani ho neutratila - naopak. Adoptovala ho a dala mu práci.


Ještě před pár týdny zapadal mezi ostatní psy v ulicích - hledal jídlo, aby nezemřel hlady, vyhýbal se odchytům útulků... Policejní dvojice, která ho nalezla se ale rozhodla, že vyzkouší něco jiného, teoreticky proti interním směrnicím (které toto jednání de facto neřeší).

„Když jsme ho dovedli na policejní stanici, všichni se do něj zamilovali,“ říká strážnice, která ho na ulici odchytila.


Tenhle chlupáč samozřejmě nepodléhá běžnému tréninku pro lidi, proti kriminálníkům bojuje nepřímo - během policejního cvičení slouží obvykle jako pachatel při zatýkání.

Podívejte se na video


Chato se hizo tendencia y todo fue gracias a los likes, comentarios y compartidos que hicieron ustedes❤️, esperemos que de esta misma manera las demás publicaciones sobre ayuda animal sean escuchadas❤️ Amigos, somos la voz de ellos✨no necesariamente necesitamos ser ‘’influencers’’ para comunicar algo.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!