Po fence Chelsea pátrá celé Česko, pomozte i Vy

Smutný pes

Přidal kacka57, dne 8. 10. 2018 ,  0x


Dne 25.3.2018 se v Březenci u Chomutova zaběhla tříletá fenka plemene husky jménem Chelsea. Od té doby po ní rodina, přátelé i veřejnost pátrá, bohužel bezvýsledně.


Na pomoc při hledání rodina založila na Facebooku skupinu, kde lidé, kteří chtějí pomoci mohou sledovat novinky týkající se pátrání po Chelsea. Příběh této fenky s prosbou o hledání sdílí (nejen) celé Česko.


Přestože se po Chelsea pátrá již půl roku, (nejen) majitelé stále věří, že se k nim jednoho dne vrátí. Život této fenky huskyho nebyl lhostejný i známým osobnostem, jako např. Patricii Solaříkové nebo moderátorce Evropy 2, Zorce Hejdové....

S hledáním Chelsea pomáhají již desítky tisíc lidí


Od shledání Chelsea s majiteli....


...stále může chybět jen jedno sdílení


Sdílejte fotografii Chelsea i Vy


Pokud budeme mít o této fence huskyho jakékoliv informace, můžete je sdělit např. ZDE

Na pomoc při hledání rodina založila na facebooku skupinu pro veřejnost s názvem Hledá se husky Chelsea, kde lidé, kteří chtějí pomoci mohou sledovat novinky týkající se pátrání po Chelsea. Jsou zde i fotografie s popisem fenky a kontakty na majitele.

Před pár dny právě v této skupině sdílela zoufalá majitelka příspěvek, který zvedl vlnu solidarity a lidé se spojili a znovu se snaží pomoci s hledáním. Sdílejí fotku s popisem a hledají Chelsea (nejen) po celé ČR. K této akci se zapojily i některé známé celebrity. Fotku husky Chelsea sdílely na instagramu celebrity jako například známá milovnice psů Patricie Solaříková či Andrea Pomeje, lhostejné to nebylo ani Janu Bendigovi, Nele Slovákové nebo moderátorce rádia Evropa 2, Zorce Hejdové.


Ovšem pomoci s hledáním může každý. Stačí pouze sdílet fotku s popisem Chelsea a dívat se kolem sebe.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!