Pes s „lidskými zuby“ pomáhá své majitelce nacházet nové přátele, kdekoliv se objeví

Kuriozity

Přidal ronnie, dne 19. 02. 2018 ,  0x

Pes s „lidskými zuby“ pomáhá své majitelce nacházet nové přátele, kdekoliv se objeví

„Sally je naše dítě. Největší radostí v našem životě je její radost.“

Fenka bílé barvy už se stala pevnou součástí místních kaváren a hospůdek. Její majitelce, Lucii Percivalové, to vyhovuje. Má totiž ráda společenský život.


Oblíbená místa - kavárny a nádraží

„Žiji se svojí fenkou Sally ve městě a obě dvě to tu milujeme. Nejoblíbenější zábava Sally je sledování vlaků a navštěvování místních kaváren. Pokud jdeme na vycházku, vždy mě vede k nádraží,“ řekla paní Percivalová.


Odlišnost od ostatních

Většina psů by dala přednost psímu park. Sally je ovšem jiná. A to ve více ohledech. Když pootevře tlamu, tak se její čelisti začnou nekontrolovatelně třást. Zvuk, který při tom vydává, připomíná bručení. Často vzbuzuje zvědavost v kolemjdoucích.


„Někteří si myslí, že se třese kvůli nemoci, strachu nebo chladu,“ sdělila Percivalová. „Ona je ale zdravá a šťastná. Nic jí nechybí,“ dodala.

Ještě jedna abnormalita

U chrtů je totiž jedna zvláštnost. Samovolný třes čelistí mnohdy značí radost či spokojenost. Sally má ale ještě jednu zvláštnost – velmi výrazné přední zuby, které vypadají jako lidské!


Během dvou a půl let tyto zuby dokonce proslavily Sally na Instagramu.

Byl to osud

Sally si vybrala paní Percivalová společně se svým manželem. Byla v útulku, kde se původně jmenovala Salty. V překladu to znamená sůl. „Jakmile jsem ji uviděl, byl jsem v šoku,“ řekl pan Percival. „Mám doma mnoho druhů soli. Miluji jejich různé příchutě a je to tak trochu má posedlost. Přišlo mi, že Salty nám musel přihrát do cesty osud,“ usmíval se.


Noví přátelé

Manželé byli překvapeni, jak se díky fence mohou seznámit s novými lidmi a získat přátele. Také jim do života přinesla spoustu lásky. Oba se shodují na tom, že jim změnila život k lepšímu. Jsou šťastni za rozhodnutí, že si ji adoptovali.


„Sally je naše dítě. Největší radost našeho života. Naše všechno,“ shoduje se celá rodina.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!