Pes čekal 4 roky na jedno místě, poté se konečně dočkal majitele, který ho ztratil

Potřeby pro psy

Přidal kory5, dne 13. 10. 2019 ,  0x

Pes čekal 4 roky na jedno místě, poté se konečně dočkal majitele, který ho ztratil

Často slyšíme „Pes je nejlepší přítel člověka,“ je to něco, co bereme jako pouhé klišé. Na druhou stranu, většina pejskařů s tímto tvrzením souhlasí. Tedy popravdě, ve Psí úsměv.cz neznáme nikoho, kdo by se s tím neztotožnil, ale určitě se najdou i tací, kteří s námi nebudou souhlasit.

Existují stovky a tisíce příběhů psů, které nás nepřestávají udivovat. A v podstatě nezáleží na tom, zda se příběh odehrál v českém útulku, na Slovensku nebo v zahraničí. Pes je celosvětově braný jako nejlepší přítel člověka.


Dnešní příběh je o psovi jménem Leo, který žil se svým majitelem v Thajsku. Jeho majitelka ale před více jak 4 lety zanechala (omylem) Lea na čerpací stanici. Když se asi za hodinu vrátil, Leo byl už pryč. Podle majitele čerpací stanice, hned následující den se pes k čerpací stanici vracel a pobýval zde většinu času. „Nejspíše si uvědomil, že neměl chodit pryč,“ myslí si.


„Bohužel, majitelka se k čerpací stanici již nevrátila. Dali jsme mu jméno Leo, krmili ho a jednou ročně s ním zašli na veterinu.“


„Po 4 a půl letech se znovu objevila jeho majitelka. Popravdě, já jsem ho nepoznal.“


„Ale ona poznala Lea - a Leo poznal ji.“


„Prosím všechny, kteří budou číst tyto řádky, nevzdávejte hledání po svém nejlepším příteli tak rychle...“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!