Pár zdokumentoval, jak rychle vyrostlo jejich štěně pouze během 8 měsíců

Zábavná videa a obrázky

Přidal norki-o, dne 13. 01. 2017 ,  0x


Alex a Ashley do teď nemohou uvěřit, že jejich štěně německého ovčáka mohlo vyrůst takovou ohromnou rychlostí. S focením začali hned první den, kdy si 8-týdenní štěně vlčáka přivezli domů. Jakmile bylo fence Nasr 8 měsíců, tak si uvědomili, že mají v rukou úžasnou sérii fotografií a musí se o ni podělit s veřejností.

„Když byla Nasr mladší, tak se nám celkem často stalo, že nás na ulici zastavili cizí lidé a Nasr chválili, že je krásná,“ vypráví Ashly. „Někteří z nich také říkali, že má ohromnou hlavu a obrovské packy, takže bude větší než by správně měla být - a měli pravdu!“

Věk: 8 týdnů….

Věk: 8 měsíců…

8 týdnů až 8 měsíců

Páníček a panička fenky Nasr


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!